Tlakové Čištění kanalizací Sázava

Tlakové čištění kanalizací Sázava

Máte potíže s kanalizací v Sázavě? Trápí vás nepříjemný zápach nebo přetékající odpadní voda? MS kompletservis je připraven vám pomoci! Díky našim více než 15letým zkušenostem v oblasti tlakového čištění kanalizací zvládneme vyřešit každý problém rychle a za přijatelnou cenu.

Co je tlakové čištění kanalizací?

Tlakové čištění, známé také jako strojní čištění kanalizace, využívá vysokotlakou vodu k odstranění usazenin a blokád v kanalizačních trubkách. Naše moderní zařízení vytváří dostatečný tlak pro důkladné a rychlé vyčištění, aniž by došlo k poškození potrubí. Tento postup je ideální pro řešení i těch nejodolnějších ucpání a znečištění v kanalizačních systémech.

Proč si vybrat tlakové čištění kanalizací v Sázavě?

Tlakové čištění nabízí oproti tradičním metodám mnoho výhod:

 • Vysoká účinnost: Rychlé a důkladné odstranění všech usazenin a zácp.
 • Ekonomická výhodnost: Redukuje potřebu častých údržeb díky hlubokému čištění, čímž šetří náklady na opravy.
 • Bezpečnost: Minimalizuje riziko poškození trubek a dalších částí kanalizačního systému.
 • Šetrnost k přírodě: Používá pouze vodu bez chemických přísad, což je bezpečné pro životní prostředí.
 • Dostupnost pro různé potrubí: Naše technologie umožňuje čištění potrubí všech běžných velikostí od DN50 do DN350 s různými typy trysek pro specifické potřeby.

Kdy je vhodné tlakové čištění?

Tlakové čištění je ideální pro:

 • Preventivní údržbu: Udržuje kanalizaci v optimálním stavu.
 • Řešení havarijních situací: Rychlé odstranění ucpání v domácích i průmyslových kanalizacích.
 • Specifické problémy: Ideální pro odstranění obtížných usazenin nebo kořenů.

Technika a postup čištění

Přijedeme k vám s vybaveným servisním vozem, který obsahuje vysokotlaké čerpadlo a nádrž na čistící vodu. Naše moderní technologie využívají různé typy trysek, včetně rotačních, frézovacích a oplachovacích, schopné čistit potrubí s regulovatelným tlakem až několika set atmosfér.

Další nabízené služby

Kromě tlakového čištění kanalizací poskytujeme i další služby:

 • Čištění potrubí: Vyčištění všech typů potrubí od nečistot a usazenin.
 • Opravy a instalace kanalizací: Provádíme veškeré opravy a nové instalace kanalizačních systémů.
 • Řešení havarijních stavů: Jsme připraveni okamžitě reagovat na havárie a problémy s kanalizačním systémem.

Kontaktujte nás

Pro více informací nebo objednání našich služeb nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 900 075 nebo na e-mailu info@mskompletservis.cz. Rádi přijedeme kamkoliv v Sázavě a okolí, včetně míst jako je Zlenice, Lštění, nebo Rataje nad Sázavou.

MS kompletservis – Vaše spolehlivá volba pro tlakové čištění kanalizačních systémů v Sázavě a okolí.