Tlakové Čištění kanalizací v Kutné Hoře

Máte problémy s kanalizací v Kutné Hoře? Trápí vás nepříjemný zápach nebo přetékající odpadní voda? MS kompletservis je zde, aby vám pomohl! S více než 15 lety zkušeností v oblasti tlakového čištění kanalizací jsme schopni efektivně vyřešit jakýkoli problém rychle a za přijatelnou cenu.

Co je tlakové čištění kanalizací?

Tlakové čištění, často nazývané také strojové čištění kanalizace, využívá vysokotlakou vodu k odstranění usazenin a blokací v kanalizačních trubkách. Naše moderní zařízení generuje dostatečný tlak pro důkladné a rychlé čištění, aniž by poškodilo potrubí. Tento postup je ideální pro řešení i těch nejtěžších ucpání a znečištění v kanalizačních systémech.

Proč zvolit tlakové čištění kanalizací v Kutné Hoře?

Tlakové čištění nabízí oproti tradičním metodám mnoho výhod:

 • Vysoká účinnost: Rychle a důkladně odstraní všechny usazeniny a zácpy.
 • Ekonomická efektivita: Snižuje potřebu časté údržby díky hloubkovému čištění, což šetří náklady na opravy.
 • Bezpečnost: Minimalizuje riziko poškození trubek a dalších součástí kanalizačního systému.
 • Ekologická šetrnost: Používá pouze vodu bez chemických přísad, což je bezpečné pro životní prostředí.
 • Univerzálnost: Naše technologie umožňuje čištění potrubí všech běžných velikostí od DN50 do DN350 s různými typy trysek pro specifické potřeby.

Kdy je vhodné tlakové čištění?

Tlakové čištění je ideální pro:

 • Preventivní údržbu: Udržuje kanalizaci v optimálním stavu.
 • Řešení havárií: Rychlé odstranění ucpání v domácích i průmyslových kanalizacích.
 • Speciální situace: Ideální pro odstranění obtížných usazenin nebo kořenů.

Technika a postup čištění

Přijedeme k vám s naším servisním vozem vybaveným vysokotlakým čerpadlem a nádrží na čistící vodu. Naše moderní technologie využívají různé typy trysek, včetně rotačních, frézovacích a oplachovacích, schopné čistit potrubí s regulovatelným tlakem až několika set atmosfér.

Další nabízené služby

Kromě tlakového čištění kanalizací poskytujeme i další služby:

 • Čištění potrubí: Vyčištění všech typů potrubí od nečistot a usazenin.
 • Opravy a instalace kanalizací: Provádíme veškeré opravy a nové instalace kanalizačních systémů.
 • Řešení havarijních stavů: Jsme připraveni okamžitě reagovat na havárie a problémy s kanalizačním systémem.

Kontaktujte nás

Pro více informací nebo objednání našich služeb nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 900 075 nebo na e-mailu info@mskompletservis.cz. Rádi přijedeme kamkoliv v Kutné Hoře a okolí, včetně míst jako jsou Kaňk, Malín, nebo Církvice.

MS kompletservis – Vaše spolehlivá volba pro tlakové čištění kanalizačních systémů v Kutné Hoře a okolí.