Tlakové Čištění kanalizací Benešov

Tlakové čištění kanalizací Benešov

Potýkáte se s ucpanou kanalizací v Benešově? Máte problémy s nepříjemným zápachem nebo vytékající splaškovou vodou? MS kompletservis je tu pro vás! S více než 15 lety zkušeností v oblasti tlakového čištění kanalizace jsme schopni vyčistit kanalizaci efektivně a za rozumnou cenu.

Co je tlakové čištění kanalizací?

Tlakové čištění, nebo také strojové čištění kanalizace, je proces používání vysokotlaké vody k odstranění blokací a usazenin z kanalizačního potrubí. Využíváme moderní speciální stroj, který dokáže vyvinout tlak vody dostatečný k efektivnímu a rychlému čištění, aniž by došlo k poškození potrubí. Díky tomuto postupu můžeme efektivně řešit i komplikovaná ucpání a znečištění kanalizačních systémů.

Proč zvolit tlakové čištění kanalizací v Benešově?

Tlakové čištění je oproti běžným metodám mnohem efektivnější a šetrnější k vašemu kanalizačnímu systému. Mezi hlavní výhody patří:

 • Účinnost: Rychle a důkladně odstraňuje veškeré usazeniny a zácpy.
 • Ekonomičnost: Snížení potřeby časté údržby díky hloubkovému čištění, což šetří vaše náklady na opravy.
 • Bezpečnost: Minimalizuje riziko poškození trubek a dalších součástí kanalizačního systému.
 • Ekologický přístup: Používá pouze vodu, bez chemických přísad, což je bezpečné pro životní prostředí.
 • Dostupnost: Naše technologie umožňuje čištění potrubí všech běžných velikostí od DN50 do DN350. Máme širokou škálu trysek pro různé typy potrubí a specifické potřeby.

Kdy je tlakové čištění vhodné?

Tlakové čištění je ideální volbou pro:

 • Preventivní čištění: Pro udržení kanalizace v optimálním stavu.
 • Čištění po haváriích: Rychlé řešení pro ucpané domovní a průmyslové kanalizace.
 • Speciální situace: Jakékoli potřeby související s odstraněním obtížných ucpávek nebo kořenů.

Technika a proces čištění

Přijedeme k vám s servisním vozem vybaveným vysokotlakým čerpadlem a nádrží na čistící vodu. Využíváme moderní technologie s různými typy trysek, včetně rotačních, frézovacích a oplachovacích, které jsou schopné vyčistit potrubí pod regulovatelným tlakem až do výše několika stovek atmosfér.

Související služby

Kromě tlakového čištění kanalizací nabízíme také celou řadu souvisejících služeb:

 • Čištění potrubí: Vyčistíme všechny typy potrubí od nečistot a usazenin.
 • Opravy a montáže kanalizací: Provádíme všechny druhy oprav a nových instalací kanalizačací.
 • Řešení havárií kanalizací: Jsme připraveni k okamžité reakci na havárie a náhlé problémy s kanalizačním systémem.

Kontaktujte nás

Pro více informací nebo pro objednávku služby nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 900 075 nebo na e-mailu info@mskompletservis.cz. Rádi přijedeme kamkoliv v Benešově a jeho okolí, kde poskytujeme naše služby.

MS kompletservis – Vaše spolehlivá volba pro tlakové čištění kanalizačních systémů v Benešově.